Компанія UMA Consulting стала партнером сесій Customer NOW на бізнес-форумі SAP NOW KYIV 2018 – це найбільший щорічний діловий захід SAP в Україні, який відбувся 30 травня 2018 року, де можливо було також отримати відповіді на виклики ери споживачів, дізнатися про єдиний профіль клієнта і контекстний маркетинг, а також про багатоканальньний досвід та GDPR.

Діловий захід SAP NOW KYIV 2018 відкрила пленарна сесія, в рамках якої клієнти та експерти SAP обговорили можливості розвитку українського бізнесу. Після пленарної частини відбулися паралельні сесії, присвячені обговоренню трансформації конкретних функцій на підприємствах: IT, управління персоналом, закупівлі, продажі та маркетингу. В рамках цих сесій експерти SAP, а також наші клієнти та партнери розказали про реальні приклади цифрової трансформації бізнесу.

Долучайтеся до спільноти топ-менеджерів, фахівців SAP і експертів з управління бізнесом та ІТ, аби дізнатися більше про те, як впровадження новітніх технологій створює майбутнє українського бізнесу. Сміливо рухайтеся у нових напрямках.